1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. ایران در صف مقدم حمایت از…

ایران در صف مقدم حمایت از آرمان فلسطین است

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، حسین امیر عبداللهیانوزیر امور خارجه کشورمان و اسماعیل هانیهرئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز سه شنبه 18 فروردین ماه در تهران با یکدیگر دیدار و گفتگو کرد.

اسماعیل هانیهرئیس دفتر سیاسی حماس در این نشست خبری مشترک اظهار داشت: ایران در خط مقدم حمایت از آرمان و ملت فلسطین ایستاده است. ما در حال گذراندن یک مرحله تاریخی در روند مبارزه با رژیم هستیم و نقطه عطف آن طوفان الاقصی است.

وی افزود: مردم فلسطین به طور کلی مقاومتی افسانه ای از خود نشان دادند و این مقاومت نشان دهنده سربلندی مردم ما در مقابله با جنایات و نسل کشی است.

رئیس دفتر سیاسی حماس تصریح کرد: رژیم صهیونیستی با وجود تمام هزینه های سنگین در دستیابی به اهداف نظامی خود ناکام بوده و امروز حمایت های سیاسی و بین المللی این رژیم در حال از بین رفتن است. کاستی هایی در آن وجود دارد.

هانیه با تشکر از رهبری امام خامنه ای انقلاب آه تورئیس جمهور و ملت ایران اعلام کردند: که در به خواست خدا در ماه رمضان روز قدس را در پیش داریم. این روز در حالی فرا می رسد که نبرد ادامه دارد. مردم فلسطین با چالشی روبرو هستند و امیدواریم که جامعه مسلمانان در روز قدس شجاعانه حضور داشته باشند و گامی برای آزادسازی مسجدالاقصی باشد.

وی ادامه داد: این قطعنامه نشان می دهد که نظام با انزوای بی سابقه ای مواجه است و این نتیجه مقاومت و حمایت امت اسلامی است.

منبع: تسنیم

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *