1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. ۱۹ مصدوم در تصادفات رانندگی آزادراه…

۱۹ مصدوم در تصادفات رانندگی آزادراه قزوین-رشت

حسن اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت در قزوین، از مصدومیت 19 نفر در تصادفات رانندگی در محور قزوین – رشت خبر داد و اظهار کرد: در این دو حادثه رانندگی که صبح و شب قبل از آن رخ داد، در مجموع 19 نفر مجروح شدند. و به بیمارستان فرستاده شد. .

وی افزود: در تصادفی که شب گذشته بین دو خودروی رنو تندر 90 و کیا ریو در کیلومتر 50 آزادراه مذکور رخ داد، 9 سرنشین هر دو خودرو مجروح شدند و خوشبختانه در این حادثه رانندگی شاهد جان باختن هموطنان نبودیم.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین با بیان اینکه تصادف دوم به صورت زنجیره ای صبح امروز رخ داد، گفت: در این تصادف زنجیره ای 10 خودروی مختلف به دلیل لغزنده بودن سطح جاده با هم برخورد کردند که در نهایت 10 نفر خارج شدند. از 37 نفر فوت کردند سرنشینان این خودروها مجروح شدند.

اسماعیلی افزود: تصادف زنجیره ای در کیلومتر 57 آزادراه قزوین – رشت و هفت کیلومتر بعد از محل حادثه اول رخ داد که این تصادف در حوالی منطقه طارم رخ داد و 6 نفر از مجروحان این حادثه بودند. توسط نیروهای اورژانس و بقیه مجروحان توسط نیروهای امداد و نجات جاده ای مداوا شدند. جمعیت هلال احمر به بیمارستان ها و مراکز درمانی منتقل شدند.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *