1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. مسافران نوروزی بازگشت خود را به…

مسافران نوروزی بازگشت خود را به روزهای پایانی موکول نکنند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، علی مولوی گفت: با توجه به اینکه در روزهای پایانی نوروز با موج سنگین بازگشت مسافران نوروزی مواجه هستیم، از رانندگان و مسافران می خواهیم زمان بازگشت خود را مدیریت و مدیریت کنند. بازگشت به روزهای تعطیل ساعت تعطیلی را به تعویق نیندازید.

وی بر لزوم داشتن استراحت کافی و لازم قبل از رانندگی طولانی مدت تاکید کرد و افزود: رانندگان در صورت احساس خستگی و خواب آلودگی در حین رانندگی از رانندگی پرهیز کرده، در حاشیه جاده توقف کرده و پس از استراحت کوتاه و رفع خستگی رانندگی کنند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان ادامه داد: رانندگان از هرگونه عجله در رانندگی پرهیز کنند و با حوصله رانندگی کنند و در حین رانندگی از تلفن همراه استفاده نکنند.

مولوی بستن کمربند ایمنی برای همه سرنشینان خودرو را اجباری دانست و گفت: رانندگان قبل از رانندگی کمربند ایمنی خود را ببندند و به سرنشینان خودرو نیز هشدار دهند که کمربند خود را ببندند.

وی تصریح کرد: رانندگان هنگام وقوع حادثه در جاده ها از صندلی کودک استفاده کنند و شرایط را برای اورژانس به موقع فراهم کنند و در صورت تردد در جاده ها به هر دلیلی ضمن صبر و حوصله از حرکت در شانه جاده ها خودداری کنند. .

رئیس پلیس راه استان اصفهان خاطرنشان کرد: همکاری با کارکنان پلیس راه برای تسهیل در عبور و مرور همشهریان بسیار موثر است و لازم است رانندگان با کارکنان پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *