اسرائیل دست از پا خطا کند ۱۰ برابر پاسخ خواهیم داد

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، رسانه ها، روزنامه ها و مطبوعات آزاد از ارکان توسعه و دموکراسی در هر جامعه ای محسوب می شوند. بر این اساس خبرگزاری به گزارش میهن تجارت مروری بر عناوین روزنامه های کشور دارد.

روزنامه ایران در صفحه اول امروز با تیتر کیش و بن بست سیاسی پس از شوک موشکی وی نوشت: نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی عملیات تلافی جویانه ایران علیه اسرائیل در واکنش به حمله تروریستی اسرائیل در دمشق، به جای تلاش برای افشای واقعیات تحولات جاری، تلاشی برای مماشات معنادار کشورهای غربی تلقی شد. از تل آویو

موضع نمایندگان آمریکا، انگلیس و فرانسه در این دیدار نشان داد که اقدامات خونین اسرائیل در غزه و آنچه این رژیم با دست اندازی به فضای تحت تصرف یک کشور دیگر انجام داده است، نه موضوع سازمان ملل است و نه موضوعی. موضوع نه حتی اعضای غربی شورای امنیت موضوع رسانه های جهانی طنز ماجرا این بود کهگیلاد اردان، سفیر اسرائیل، حمله ایران را تهدیدی برای مسجد الاقصی و مسلمانان خواند و در چارچوب کاریکاتورهای «بنیامین نتانیاهو» در مجمع عمومی سازمان ملل، فیلمی از پرواز موشک های ایران بر فراز مسجد الاقصی و حتی چرخش را به نمایش گذاشت. صفحه نمایش او به سمت سفیر. ایران در تکمیل این نمایش، «رابرت چوب” و “باربارا چوببرای برگرداندن تنش کنونی بین تهران و تل آویو، نمایندگان آمریکا و انگلیس به همراه معاون هیئت فرانسوی حمایت قاطع خود را از این رژیم علیه ایران اعلام کردند و خواستار محکومیت صریح ارتش ایران شدند. حمله توسط سازمان ملل در طرف مقابل ایالات متحده، فرانسه و انگلیس، نمایندگان روسیه و چین سعی کردند با موضعی واحد، سیاست جعل حقایق را برای افکار عمومی روشن کنند.

شکاف بین مواضع دو جبهه شکل گرفته در جلسه شورای امنیت به قدری آشکار و قابل توجه بود که جبهه غرب نتوانست به سیاست دفاعی خود در دفاع از تل آویو بدون شکست و تصویب قطعنامه و حتی انتشار بیانیه ای در محکومیت ایران ادامه دهد. اقدام مشروع و تلافی جویانه علیه اسرائیل. این نشان داد که جمهوری اسلامی توانسته است موازنه نابرابر درگیری غزه و بحران بدون مرز اسرائیل در منطقه را تغییر دهد و هزینه های غیرمستقیم حمایت از تل آویو یا بی توجهی کشورها به جنگ غزه را علاوه بر میدان در منطقه افزایش دهد. عرصه دیپلماتیک

روزنامه کیهان در صفحه اول امروز با تیتر اگر اسرائیل اشتباه کند، 10 بار پاسخ خواهیم داد. نوشت: شورای عالی امنیت ملی ایران، علل عملیات گسترده موشکی و پهپاد سپاه پاسداران به تشریح مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی پرداخت.

شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: علت حمله گسترده موشکی و پهپاد سپاه پاسداران به اراضی اشغالی عبور از خطوط قرمز رژیم صهیونیستی بر اساس ماده 2 منشور سازمان ملل بود.

این شورا تاکید کرد: همچنین نیروهای مسلح ایران بر اساس ماده 51 منشور سازمان ملل متحد عملیات “وعده صادق” را انجام داده و ایران برای تامین منافع ملی و امنیت ملی خود حداقل اقدامات تنبیهی لازم را علیه رژیم متجاوز صهیونیستی انجام داده است.

شورای عالی امنیت ملی همچنین اعلام کرده است: در این عملیات تنها پایگاه هوایی اطلاعاتی و نظامی این رژیم مورد هدف قرار گرفت و از حمله به تاسیسات اقتصادی و زیربنایی رژیم جلوگیری شد و در حال حاضر اقدام نظامی دیگری در این زمینه صورت نگرفته است. دستور کار ایران

در اطلاعیه مذکور همچنین آمده است: اگر رژیم صهیونیستی بخواهد به هر وسیله و در هر سطحی به اقدامات شیطانی خود علیه ایران ادامه دهد، حداقل پاسخی 10 برابری از همین نوع دریافت خواهد کرد.

اگر اسرائیل اشتباه کند 10 بار پاسخ می دهیم

روزنامه جوان در صفحه اول امروز با تیتر «وحدت کلمه جهانی در بعد از “وعده او درست است” وی نوشت: اتحاد مردم ایران در بعد از «عوده صدیق» چیزی شبیه ۲۲ فروردین ۱۳۵۸ بود! اگر برخی نق ها و نق های ثابت مانند صادق زیباکلام یا عباس عبدی را کنار بگذاریم و با برخی مقایسه کنیم. بی صدا ادعا نکنیم (و اساساً منظور شخصیت ها نیست)، شادی مردم و استقبال قلبی مردم از پاسخ قاطعانه ایران به اسرائیل و شلیک چند صد پهپاد و موشک در شب تاریخی 5 فروردین، وحدت آفرین و نمونه بود. وحدت. حتی القای ناکامی آن در رسانه ها و سخنان آمریکایی ها و انگلیسی ها که با اهدافی خاص و مغایر با دیگر سخنان آنها انجام می شد، در مردم اثری باقی نگذاشت و مردم از موفقیت عملیات بسیار استقبال کردند. ، تغییر استراتژی و دستیابی به بازدارندگی. مهمتر از ادعای دشمن، آنها متوجه اصابت یا عدم اصابت موشک ها بودند و این در افکار عمومی و فضای سایبری به وضوح مشهود بود که حاصل همین تفکرات است. از سوی دیگر، به جز آن بخشی از ادعای صهیونیست ها مبنی بر رهگیری 99 درصد موشک های ایران و آشکارا این ادعا برای بازکردن راه فرار از پاسخگویی بود، سیل واحدی از اظهارات کارشناسان در رسانه های جهان. این عملیات را در مجموع موفقیت آمیز و در جای پاسخ بخوانید. پانیشر به سوی صهیونیست ها فرستاده شد و این جدای از شادی ملت مسلمان در دل کشورهای مسلمان با رهبران خائن بود که نمی توان آن را بها داد.

اما روزنامه‌های اصلاح‌طلب نیز برخلاف روال همیشگی برای گرفتن حیثیت ضد جنگ، این بار با عناوین و عباراتی ستودنی مانند «مجازات آسمانی اسرائیل» (اعتماد)، «شب ترس در تل‌آویو» (شرق) از این اقدام استقبال کردند. ) و «دفاع مشروع» (ساخت و ساز). ارتش برای مجازات اسرائیل رفت. در داخل ایران وحدت کلمه واقعاً بی نظیری شکل گرفت و صفحات روزنامه گنجایش برای گزارش این شادی و استقبال همگان کافی نیست. در خارج از ایران تقریباً هیچ شبکه ای در داخل آمریکا و حتی صهیونیست های فارسی زبان وجود نداشت که از تمجید کارشناسان و بعضاً خبرنگاران آنها از عملیات هومه صادق تعجب نکنند.

اگر اسرائیل اشتباه کند 10 بار پاسخ می دهیم

روزنامه وطن مزور در صفحه اول امروز، خود تیتر «هم فتح نزدیک بود و هم فتح نزدیک بود» انتخاب و نوشت: آیت الله العظمی جوادی آملی در پیامی در پی عملیات مقتدرانه «عوده صدیق»، اظهار داشت: فتوحاتی که قرآن وعده می دهد، برخی از آنها از طریق عزیزان، بزرگان، سرداران و سربازان ارزشمند ماست. نیروهای. انجام داد حشر همگی در کنار خاندان معصوم و پاکی باشند، این طلایه دار پیروزی است. قرآن می فرماید ما پیروزی نزدیک داریم، پیروزی روشن داریم، اما «اگر آمد نصرالله و افتتاحیه«اسرائیل جنایتکار باید بداند که این یک پیروزی قریب الوقوع و از طرف دیگر یک پیروزی آشکار است که هر دو نوید پیشبرد امر را می دهند، اما پیروزی مطلقی است که قریب الوقوع نیست. تعریف شده است قطعی نیست تعریف شده است این یک پیروزی مطلق است، این پیروزی است که زن را نابود می کند، این پیروزی است که اسرائیل را ریشه کن می کند، غزه و امثال غزه را نجات می دهد، مقاومت را پرورش می دهد و شهدای مقاومت را با شهدای کربلا پیوند می دهد، یعنی پیروزی مطلق این عزیزان با دقت نظامی از یک سو با بررسی تمامی ابعاد امنیتی از سوی دیگر با هشدارهای قبلی از سوی سوم با بیان اینکه صهیونیست ها دیگر به فکر جنایت علیه جامعه اسلامی به طور کلی و غزه و غزه نیستند. مخصوصاً امثال غزه. مبارکت و توانای جمهوری اسلامی نیفتد، دیشب این کارها را کردند: «بیا بازی کنیم دستی که انگور چید/ عزادار پایی که فشار داد». اگر این ممکن است این شراب است خالص – تصفیه این است که انگورها را این عزیزان، با دستانشان، با آن شراب چیدند خالص – تصفیه جامعه لذت می برد و غزه عزیز یک شب را در آسایش می گذراند.

اگر اسرائیل اشتباه کند 10 بار پاسخ می دهیم

روزنامه شرق در صفحه اول امروز با تیتر «بی نظم نشان دادن شرایط کشور شایسته نیست» برای صحبت کردن علی مطهری نایب رئیس مجلس دهم وی درباره آینده منطقه صحبت کرد و به نقل از وی گفت: باید بگویم که پاسخ ایران به اسرائیل واقعا اجتناب ناپذیر بود. همانطور که گفتم اسرائیل با حمله به سفارت ایران در دمشق اشتباه بزرگی مرتکب شد و ما باید پاسخگوی این اشتباه بودیم. در این میان حمله اسرائیل به سفارت ایران در سوریه تنها موضوع نبود. اسرائیل طی سال های گذشته به راحتی و به راحتی فرماندهان و نیروهای نظامی ما را ترور کرد، بدون اینکه پاسخ قاطعی از ایران دریافت کند. در نتیجه اسرائیل از تکرار و انجام این ترورها آسوده خاطر بود و فکر می کرد که ایران هرگز به این اقدامات تروریستی پاسخ نخواهد داد. درست است که نگرانی در جامعه وجود دارد، اما ما نمی توانستیم نسبت به اسرائیل منفعل باشیم و به سکوت خود ادامه دهیم. ما باید یک جا جواب اسرائیل را می دادیم. واقعا چاره ای نبود.

مطهری در بخشی دیگر از سخنان خود در پاسخ به خبرنگار شرق، درباره مجلس دوازدهم گفت: نباید وضعیت کشور را بحرانی و آشفته نشان دهیم. بله، نکاتی را مطرح کردید که باید جداگانه به آن پرداخته شود. درست است که یک حرکت رادیکال در مجلس دوازدهم شروع شده است، اما چهره های معتدل، مستقل و منطقی نیز وارد این مجلس شده اند که در انتخابات میان دوره ای که در روزهای آینده برگزار می شود، مطمئناً افزایش خواهد یافت.

اگر اسرائیل اشتباه کند 10 بار پاسخ می دهیم

روزنامه جهان در صفحه اول امروز با تیتر “افراد خصوصی در تور ویژگی ها” وی نوشت: دیروز خبری مبنی بر سرمایه گذاری «همراه اول» دردیجی کالامنتشر شد که در پی واکنش رئیس هیئت مدیره دیجی کالا در ادامه هم بنیانگذار این شرکت دیجیتال در توضیحات خود با تایید مذاکرات برای جذب سرمایه گفت: یکی از شرکت های سرمایه گذاری اولین شرکت مذاکراتی را برای سرمایه گذاری در این شرکت انجام داده است. صرف نظر از دقت و سوقم و جزئیات این خبر، شعار سال 1403 بر تقویت حضور بخش خصوصی واقعی در اقتصاد ایران برای بر عهده گرفتن نقش پیشران اقتصاد کشور تاکید دارد. اما اگر شرکت های دولتی و نیمه دولتی به هر نحوی وارد شرکت های خصوصی شوند، می توانند این شرکت ها را از مسیر اصلی خود خارج کنند و بر کارایی و سود آنها تاثیر بگذارند. حضور پررنگ شرکت های دولتی و یک مشخصه یادآوری از دخالت دولت در اقتصاد ایران و حضور چشمگیر این شرکت هاست یک مشخصه یکی از عوامل شکست خصوصی سازی در اقتصاد ایران است.

اگر اسرائیل اشتباه کند 10 بار پاسخ می دهیم

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *