رونمایی از انواع سامانه‌های راداری، موشکی، جنگالی و پهپادی در آینده نزدیک

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد به بازدیدهای خود از منطقه ادامه دهید پدافند هوایی شمال غرب کشور سطح توان رزمی و آمادگی عملیاتی سایت ها و مواضع راداری و موشکی گروه شهید نیک فکر تبریز را ارزیابی کرد.

او در مورد نقش تاثير گذار وزارت دفاع در ارتقای توان رزمی نیروهای مسلح گفت: در آینده نزدیک انواع رادار، موشک، یک جنگل و پهپاد رونمایی و ورود به چرخه پدافند هوایی کشور خواهد بود

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش درباره جنگ ترکیبی دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه در انتخابات پیش رو گفت: جنگ هشت ساله رژیم بعث با جمهوری اسلامی ایران. جنگ در حوزه سرزمینی بود، اما اکنون دشمن با تمام قدرت در همه میدان ها حضور دارد. او با ما در حال جنگ است و هدفش بیشتر جوانان و جوانانی هستند که می خواهند جهاد را تبیین کنند و از دستورات مقام معظم رهبری اطاعت کنند. عالی) راه مقابله با این جنگ و مصون ماندن از تهدیدات و آسیب های آن به شمار می رود.

امیر صباحی فرد با تاکید بر گسترش روزافزون تبلیغات منفی دشمن در فضای مجازی خاطرنشان کرد: باید سواد رسانه ای و رسانه ای را ارتقا دهیم. بالا بردن خودآگاهی، باهوش در این فضا که مانند تیغ است دو لبه وارد شویم، در غیر این صورت صدمات جبران ناپذیری خواهیم دید.

وی گفت: امروز دشمن عقاید و باورهای ما را در جنگ شناختی هدف قرار داده است و برای مصون ماندن از این گونه هجمه ها نیازمند روشنگری و روشنگری هستیم. ارتقا دهید آگاهی سیاسی می تواند مهم ترین عامل خنثی کننده باشد.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *