قیمت دلار امروز 22 خرداد 1403

به گزارش میهن تجارت:


قیمت دلار روندی نوسانی داشته و در محدوده ای بین 200 تا 500 تومان در نوسان بوده است. معامله گران دستکاری ارزی سیاستگذار را دلیل نوسانات رفت و برگشتی قیمت این اسکناس می دانند و معتقدند نهاد تصمیم گیر در نظر دارد این محدوده را برای دلار تا انتخابات آتی حفظ کند.به گزارش میهن تجارت، قیمت دلار امروز در کریدور پنجم ۶۰۰ تومان افزایش یافت. در زمان نگارش این گزارش، دلار در ابتدای کانال پایانی کریدور پنجم در حال معامله است. معاملات پشتیبان نسبت به روز گذشته گرمتر است و روند عرضه و تقاضا در تعادل است.

اسکرین شات 2024-06-11 در ساعت 12.20.40 بعد از ظهر

تحلیلگران بازارهای مالی پایداری قیمت دلار در منطقه فعلی را بالا می دانند و معامله گران نیز معتقدند دلار آماده صعود به کانال بالاتر است و روند نزولی برای این تبصره پیش بینی نشده است. اما این سیاست فریز ارزی نهاد دولتی است که دلار را در قفس نگه داشته است.

قیمت تتر از دلار جلوتر بود

لازم به ذکر است قیمت درهم امروز ۱۶ هزار و ۱۸۰ تومان و نسبت به روز گذشته ۱۲۰ تومان افزایش یافته است. برخلاف روز گذشته که قیمت تتر پشت دلار بود، امروز 200 تومان از این اسکناس جلوتر است و 59 هزار و 400 تومان معامله می شود.

قیمت پوند انگلیس 600 تومان افزایش یافته و 75 هزار و 390 تومان معامله می شود و یورو نیز با 300 تومان افزایش روی 63 هزار و 740 تومان معامله می شود.

لازم به ذکر است که قیمت اسکناس و حواله دلار در روز سه شنبه افزایش یافت. امروز قیمت اسکناس دلار ۴۵ هزار و ۵۳۵ تومان و حواله دلار ۴۲ هزار و ۵۱۶ تومان فروخته شد.

گزارش های بیشتر را در صفحه طلا و ارز بخوانید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *