ستاره هالیوود راز مسی را فاش کرد

مسی در سال های اخیر یکی از بهترین و موفق ترین بازیکنان عرصه فوتبال بوده است و بسیاری معتقدند او را با توجه به دستاوردها و استعداد منحصر به فرد و خاص خود باید به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال شناخت.

به گزارش “ورزش سه”، این ستاره آرژانتینی در چند هفته اخیر توانست در تیم اینترمیامی عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد و به این تیم در کسب نتایج درخشان در رقابت های این فصل لیگ فوتبال آمریکا کمک کند و همچنین شرایط حضور در تیم ملی آرژانتین را فراهم کند. اردوگاه و برای شرکت در مسابقات کوپا آمریکا آماده می شد.

با این حال، قرارداد ستاره آرژانتینی با کمپین تبلیغاتی فیلم «پسران بد» باعث شد تا در تبلیغاتی برای این فیلم که ویل اسمیت و مارتین لارنس نیز در آن حضور داشتند شرکت کند و در بین طرفداران فوتبال و سینما بسیار محبوب شد. گرفت

اسمیت در مورد این همکاری به پادکست Full Sound گفت: مسی فوق العاده است. او هیچ کاری مانند بازیگری انجام نداده است، بنابراین دیدن کسی که در کار دیگری در سطح جهانی است، همیشه برای من بسیار جذاب بوده است.

وقتی یک کار جدید را به خوبی انجام می داد، لبخندی کودکانه بر لب داشت. او عاشق بازیگری و حضور در صحنه است و به نظر می رسد این برای او نوعی آرامش است. او عاشق بازی در این دنیا است و تماشای بازی او بسیار جذاب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *