برترین رمز ارزهای RWA که باید تحت نظر داشته باشید

به گزارش به گزارش میهن تجارت:


در دنیای ارزهای دیجیتال، ارزهای دیجیتالی که به دارایی های دنیای واقعی (RWA) مرتبط هستند. توجه زیادی را به خود جلب کرده اند.به گزارش به گزارش میهن تجارت، توکن های RWA برای ترکیب دارایی های فیزیکی و دیجیتالی در پلتفرم بلاک چین طراحی شده اند. در ادامه به معرفی برترین ارزهای رمزنگاری شده RWA برای تماشا در ماه جولای می پردازیم.

ONDO

توکن مستقل Ondo Finance، به نام ONDO، در حال حاضر بزرگترین ارز رمزنگاری شده RWA با قیمت حدود 1 دلار و ارزش بازار 1.4 میلیارد دلار است. هدف ONDO توکن کردن دارایی‌های دنیای واقعی مانند اوراق قرضه و اوراق خزانه ایالات متحده در بلاک چین است. این ارز در ژانویه 2024 راه اندازی شد و در ژوئن به اوج قیمت 1.50 دلار رسید، اما از آن زمان به دلیل اصلاحات بازار، نوسان داشته است. عملکرد و موقعیت استراتژیک ONDO آن را به یک دارایی مهم تبدیل کرده است.

مانترا

Mantra یکی دیگر از بازیگران مهم در فضای RWA است که بر حوزه اتصال بین مالی سنتی (TradFi) و مالی غیرمتمرکز (DeFi) تمرکز دارد. با ارزش بازار بیش از 700 میلیون دلار، این پروژه رشد قابل توجهی داشته و به اوج قیمت خود در حدود 1.09 دلار در ماه گذشته رسیده است. این ارز زیرساختی را برای توکن کردن دارایی های دنیای واقعی فراهم می کند و رشد قابل توجه سال به سال آن نشان دهنده پتانسیل قوی بازار است.

PENDLE

Pendle Finance پروتکلی است که بر خدمات مالی غیرمتمرکز در بلاک چین های مختلف تاکید دارد. با وجود اینکه در آوریل به اوج خود در حدود 7 دلار رسیده بود، اکنون در حدود 3.80 دلار معامله می شود. علیرغم اثرات منفی اخیر بازار، رویکرد منحصر به فرد پندل به خدمات مالی غیرمتمرکز آن را زیر ذره بین معامله گران و سرمایه گذاران نگه می دارد.

Chromia (CHR)

Chromia یک زیرساخت مقیاس پذیر و غیرمتمرکز برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز (dApps) و بازی ها فراهم می کند. این ارز در برابر روندهای اخیر بازار مقاومت کرده و با رشد روزانه 8 درصدی به منطقه 0.26 دلار رسیده است. این افزایش با پیوستن Chromia به شبکه AWS همراه شد که نشان دهنده پتانسیل رشد و قابلیت های یکپارچه سازی آن در فضای بلاک چین است.

گلدفینچ (GFI)

گلدفینچ یک پروتکل اعتباری جهانی است که بازدهی استیبل کوین از فعالیت های اقتصادی در دنیای واقعی را فراهم می کند. هدف این ارز دموکراتیک کردن وام‌دهی DeFi با وام‌هایی است که توسط دارایی‌های دیجیتال و فیزیکی پشتیبانی می‌شوند. در سال گذشته، GFI بیش از 451 درصد رشد داشته است و قیمت فعلی آن حدود 3.33 دلار است. مقاومت این ارز در برابر نوسانات معمولی DeFi و رشد قابل توجه آن، GFI را به یک توکن RWA امیدوارکننده تبدیل کرده است.

حرفه ای

Propy با استفاده از فناوری بلاک چین انقلابی در بخش معاملات املاک و مستغلات ایجاد کرده است. این ارز امکان تراکنش از طریق NFT و پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت را فراهم می کند. با قیمت فعلی 2.09 دلار و افزایش چشمگیر بیش از 250٪ در ماه گذشته، Propy یک چهره برجسته در بازار توکن متمرکز بر املاک و مستغلات است، با ارزش بازار 209 میلیون دلار.

بخش RWA در حال تکامل است و دارایی های سنتی را با دنیای بلاک چین ترکیب می کند. ارزهای ONDO، Mantra، Pendel، Chromia، Goldfinch و Propy در این زمینه پیشرو هستند و هر کدام ارزش پیشنهادی منحصر به فرد و پتانسیل بالایی برای سود ارائه می دهند. همانطور که بازار همچنان در حال توسعه است، این توکن ها فرصت های جذابی را برای سرمایه گذارانی ارائه می دهند که به دنبال تنوع بخشیدن به پرتفوی خود با دارایی های دنیای واقعی هستند.
اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را در صفحه ارز دیجیتال به گزارش میهن تجارت بخوانید.

سلب مسئولیت: همانطور که برای همه روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیاز دارد دانش و تجربه کافی است. این گزارش به گزارش میهن تجارت تنها در راستای تحلیل داده ها و اخبار مرتبط می باشد و این مجموعه هیچ گونه پیشنهادی برای هیچ نوع معامله ای به خوانندگان عزیز ارائه نمی دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *