زنجیره انتقال مشکلات به آینده را قطع کنید

مهدی سلی، مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی سینا:


مهدی سلی مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی سینا در جلسه ارزیابی عملکرد هلدینگ ها خطاب به مدیران شرکت ها تاکید کرد: نظارت و ارزیابی عملکرد مدیران و شرکت ها با مقایسه عملکرد با عملکرد اعلام شده انجام می شود. شاخص بودجه و دوره مشابه سال قبل. به کوتاه مدت بسنده نکنید، بلکه طوری برنامه ریزی کنید که موفقیت آتی شرکت با اصلاح زیرساخت ها و بازنگری فرآیندها تضمین شود تا مدیران آینده درگیر مشکلات فعلی و زنجیره انتقال قبلی و قبلی نباشند. مشکلات چند ساله به دوره های مدیریتی بعدی در یک نقطه متوقف می شود.به گزارش به گزارش میهن تجارت، مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی سینا گفت: اصلاح روندها و شفاف سازی عملکرد بر اساس واقعیت های موجود نباید قربانی گزارش های روزانه شود و باید تمرکز شرکت ها را در تمامی شاخص های عملکرد به سمتی در خور قدمت و اصالت سوق داد. از برندها این یک تجارت قدیمی است و بین مردم محبوبیت دارد. در طول مسیر، از نظرات و انتقادات کارشناسان استقبال کنید و نگران برخی رفتارهای غیراخلاقی نباشید، زیرا شفافیت و صداقت هزینه دارد.

مهدی سلی با اشاره به طرح های توسعه ای شرکت های گروه گفت: در تدوین و اجرای این طرح ها جهت گیری اساسی باید تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم باشد و به مردمی سازی پیوست. برنامه های اقتصادی

تصویر 2

وی تاکید کرد: اولین تعهد ما مسئولیت پذیری در قبال دارایی ها و منافع سهامداران است و تحقق این تعهد از طریق ارتقای کیفیت، رشد تولید، توسعه بازار و تنوع سبد محصولات با ایفای نقش بیشتر در اکوسیستم محقق خواهد شد. نوآوری. اگرچه گزارش های ارائه شده در این جلسه و همچنین گزارش های اخیر کمیته های حسابرسی حاکی از بهبود فرآیندها و افزایش بهره وری در راستای حفظ حقوق مالکیت سهامداران است، اما لازم است تمامی شرکت ها به شدت عمل کنند. دستورالعمل های حاکمیت شرکتی و باید به رعایت کامل سیستم مدیریت مورد نظر توجه داشته باشند.

وی در ادامه تصریح کرد: همه ما ملزم به رعایت اصول اخلاق حرفه ای و فردی هستیم و اگر کسانی هستند که خود را ملزم به رعایت اصول اخلاقی نمی دانند در مواجهه با آنها از مسیر حرفه ای خود منحرف نشوید. از یک طرف انتقادات را بشنوید و اصلاح کنید و از طرف دیگر وارد حاشیه نشوید. تمام وقت و انرژی ما باید صرف بهبود امور و مدیریت صحیح شرکت ها، تامین حداکثری منافع سهامداران و جلب رضایت مشتریان و بازار شود.

در ادامه این جلسه معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی هلدینگ ضمن ارائه وضعیت عملکردی شرکت ها گفت: مجموع بهای تمام شده فروش هلدینگ در سال جاری نسبت به سال قبل 9.4 درصد بهبود یافته است. که به دلیل مدیریت صحیح در تامین مواد اولیه، کنترل هزینه دستمزد و سربار و ضایعات، فروش با کیفیت و بهینه سازی روش های توزیع و فروش می باشد.

مجتبی معتمدی افزود: سود هلدینگ قبل از کسر مالیات در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 164 درصد رشد نشان می دهد.

وی افزود: حاشیه سود 2.3 درصدی هلدینگ در سه ماهه قبل با افزایش بیش از دو برابری به 6.6 درصد رسیده که ضمن بهبود ساختار مالی شرکت ها؛ منافع ذی نفعان و سهامداران هلدینگ و شرکت های تابعه آن را با کیفیت مناسب تری تامین می کند.

عکس 3


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *