سیدحسن نصرالله: هفته‌هاست که کمک‌های انسانی وارد نوار غزه نشده / ارتش رژیم صهیونیستی بی‌اخلاق‌ترین ارتش جهان است / مقاومت لبنان به مسیری که ۸ اکتبر در طوفان الاقصی شروع کرده، ادامه می‌دهد

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

مهر: دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم عزاداری امام حسین (ع) سخنرانی کرد.

به گزارش المنار، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم عزاداری سیدالشهدا در حومه جنوبی بیروت سخنرانی کرد.

وی در این سخنان تاکید کرد: جبهه های حمایت در لبنان، یمن و عراق و حمایت های سیاسی از جمله در سوریه و ایران در مقابل تصویر غم انگیز مواضع جهان عرب و اسلام در قبال غزه تصویری خوشحال کننده است.

سید حسن خاطرنشان کرد: مهم اکثریت نیست، جستجوی حقیقت است، چه با اکثریت و چه با اقلیت. اگر اکثریت جهان در مورد حمایت از غزه سکوت کرده و از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند، به این معنا نیست که واقعیت دارد.

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: هفته هاست که کمک های بشردوستانه به نوار غزه نرسیده و خطر قحطی، بیماری و بیماری همه گیر وجود دارد. ارتش رژیم صهیونیستی بداخلاقی ترین ارتش جهان است و حقیقت در حال وقوع است.

دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه «از هر مسلمان عاقلی درباره غزه سؤال می شود»، پرسید: آیا واقعاً جهان عرب و اسلام قادر به انجام کاری برای حمایت از غزه نیست؟

وی افزود: معتقدیم به وظیفه خود عمل می کنیم و هر روز شهید می دهیم و به آن افتخار می کنیم. بهترین برادران و رهبران ما شهید شدند. وقتی شهید می شویم یا خانه هایمان ویران می شود یا تهدید به جنگ می شویم، نمی ترسیم و از مسئولیت خود کوتاه نمی آییم.

سید حسن نصرالله تاکید کرد: مقاومت لبنان به راهی که در 8 اکتبر در نبرد توفان الاقصی آغاز کرد تا رسیدن به هدفی که در همه جبهه‌های پشتیبانی می‌خواهد ادامه می‌دهد و از موضع و نبرد خود عقب‌نشینی نخواهد کرد. این نبرد

وی در پایان خواستار پایبندی به سخنان و رفتار امام حسین (ع) در زندگی روزمره مسلمانان جهان و به ویژه عدم تحقیر آنان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *