لزوم ایجاد ارتباطی همدلانه بین والدین و فرزندان به منظور تسهیل‌گری در ازدواج

احمد مونسیان وی در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت اظهار کرد: کارگاه فرمول های ازدواج برای والدین دارای فرزند در سن ازدواج با موضوعاتی مانند آشنایی و ازدواج، عشق و ازدواج، معیارهای انتخاب همسر، خواستگاری، نامزدی و ازدواج و سال اول زندگی مشترک در دانشگاه صنعتی اصفهان در حال برگزاری است

وی با بیان اینکه عدم تفاهم بین والدین و فرزندان در انتخاب همسر یکی از مواردی است که در امر ازدواج جوانان وجود دارد، افزود: در این کارگاه ها سعی شده است ازدواج جوانان و همراهی با جوانان تسهیل شود. والدین با آنها راه درست باش

این روانشناس و مدرس کارگاه فرمول های ازدواج محور موضوعات مطرح شده در این جلسات را دانش روانشناسی عنوان کرد و تصریح کرد: والدین و فرزندان باید درک درستی از معیارهایی که برای انتخاب همسر و عروس یا داماد در نظر می گیرند داشته باشند.

وی با بیان اینکه خوب و مناسب بودن دو موضوع مهمی است که در انتخاب همسر آینده باید مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: در این کارگاه ها والدین با فرزندان خود بیشتر آشنا می شوند و یاد می گیرند که چگونه در کنار آنها باشند تا انتخاب درستی انجام دهند. ازدواج موفقی داشته باشید.

مونسیان وی خاطرنشان کرد: در واقع هدف اصلی از برگزاری جلسات کارگاه فرمول های ازدواج ایجاد ارتباط همدلانه بین والدین و فرزندان است تا شاهد نقش رهبری و تسهیل گری والدین در ازدواج جوانان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *