1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. خبر خوش برای خریداران خودرو/ مشتریان…

خبر خوش برای خریداران خودرو/ مشتریان این خودرو به صف می‌شوند؟

خبر خوش برای خریداران خودرو/ مشتریان این خودرو به صف می‌شوند؟

به گزارش اختاز نیوز به نقل از اکو ایران، بررسی سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی نشان می دهد برخی از خودروهای وارداتی فروخته شده در این سامانه بدون مشتری مانده اند.

مدیران صامت به دنبال راهی برای فروش خودروهای رها شده در کف سامانه یکپارچه هستند.

گشایش سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی به متقاضیان جدید، اصلی ترین مسیر مدنظر سیاست گذار خودرو است.

رئیس سازمان توسعه تجارت در این خصوص گفت: متقاضیان خودروهای وارداتی رغبت چندانی برای خرید محصولات چینی ندارند و همین امر باعث شده تا بخشی از خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه فروش بدون خریدار باقی بماند.

مهدی ضیغمی تاکید کرد: خریداران جدید به زودی می توانند خودروهای مازاد را با سیستم یکپارچه خریداری کنند.

پیش بینی می شود محصولات برند چانگان جزو خودروهای مازاد سامانه یکپارچه فروش خودرو باشند.

چانگان سی اس 35 پلاس و چانگان سی اس 55 پلاس دو محصول از برند چانگان هستند که توسط شریک ایرانی این تولید کننده مرغ چینی وارد کشور شده اند.

خودروسازی سایپا به عنوان اولین شرکت واردکننده دو خودروی مذکور با برند چانگان، آنها را پشت ویترین سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی قرار داد.

بررسی قیمت بازار خودروهای وارداتی وارد شده به بازار خودرو نشان می دهد که دو مدل چانگان یعنی چانگان سی اس 35 پلاس تیپ 2 و چانگان سی اس 35 پلاس تیپ 3 کمترین رشد قیمت را نسبت به قیمت های عرضه شده در سامانه یکپارچه دارند. خودروهای وارداتی در بازار خودرو تجربه کرده اند

بنابراین این احتمال وجود دارد که با افتتاح سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی، مشتریان جدید برای خرید محصولات مازاد سامانه از جمله خودروهای برند چانگان صف آرایی نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *