1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. اطاعت از ولی امر مسلمین رمز…

اطاعت از ولی امر مسلمین رمز پیروزی ملت است

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، حجت السلام احمد سالک ظهر امروز _جمعه ششم بهمن ماه_ در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه شهر اصفهان ضمن گرامیداشت ایام شهادت حضرت زینب(س)س) وی بیان کرد: حضرت زینب(س)س) رسول نهضت عاشورا امام حسین(ع)آ) و انقلابی نو با رویکرد جهاد تبیین ساختند و به ما آموختند که چگونه در مقابل ظلم و استکبار ایستادگی کنیم و برای حفظ ولایت و ارزشها مقاومت کنیم.

وی افزود: حضرت زینب(س)س) در دیدار با فرزند پسر خیلی ها گفتند من جز زیبایی ندیدم، موضوعی که در جمله نهفته است، برخورد با خدا و دفاع از قرآن و ولایت است، این آموزش امروز برای ملت ایران لازم است، این جمله حضرت زینب(س)س) این نشانه عمق ولایت مداری شیعه است، پس اطاعت از ولی امر مسلمین رمز پیروزی یک ملت است، این سخن حضرت زینب(س) است.س) یعنی برخورد شجاعانه و مقتدرانه با دشمنان اسلام.

نماینده شورای اسلامی ایران اعلام کرد: عبارت ما نوشتیم. جمیلاحضرت زینب(س)س) یعنی حرکت در راه شهادت که چیزی جز سعادت در پی نخواهد داشت. امروز افتخار ملت ایران این است که شهدای زیادی تقدیم اسلام کردند. این جمله حضرت زینب(س)س) یعنی اقتدار و قدرتمند شدن در برابر دشمنان و امروز شاهد این اقتدار در برابر رژیم صهیونیستی هستیم.

سالک خاطرنشان کرد: حضرت زینب (س)س) در سخنان خود فرهنگ دشمن شناسی را به ما می آموزند و بر امید به عنایات الهی تاکید می کنند. امروز استکبار جهانی سعی دارد ملت ایران را ناامید کند، زیرا در ناامیدی، آگاهی و بصیرت کم می‌شود، اما ملت پشت سر حضرت زینب(س)س) او ایستاده است و به روزهای روشن امیدوار است.

او اضافه کرد: مطابق با بیان حضرت علیآ) دغدغه ها و سختی ها مانع حرکت عظیم نمی شود، می گویند وقتی سختی ها به آخر رسید، گشایش می آید، با شرکت در انتخابات می توانیم با انتخاب درست همه سختی ها را حل کنیم.

یکی از اعضای شورای اسلامی اعلام کرد: پیامبر اسلام (ص)پ) گفتند گروهی از مشرق قیام می کنند و این افراد زمینه حضور حضرت مهدی را فراهم می کنند.Aj) فراهم خواهد کرد، در دوازدهم و بیست ثانیه شرایط بهمن انقلاب مهدیAj) فراهم شد، مردم بصیر ایران در طول 45 سال در همه صحنه ها حضور داشتند و در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کردند.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *