1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. اولین میهن تجارتات مقدماتی دموکرات‌ها؛ پیروزی قاطع…

اولین میهن تجارتات مقدماتی دموکرات‌ها؛ پیروزی قاطع بایدن در ایالت کارولینای جنوبی

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

فارس: رئیس جمهور آمریکا توانست در اولین میهن تجارتات رسمی مقدماتی دموکرات ها پیروز قاطعانه شود.

در جریان این میهن تجارتات، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، به راحتی دو نامزد دیگر حزب دموکرات، نویسنده آمریکایی ماریان ویلیامسون و نماینده دموکرات مینه سوتا، دین فیلیپس، را در ایالتی که در سال 2020 به طور قاطع پیروز شد، شکست داد.

پیروزی بایدن در میهن تجارتات مقدماتی کارولینای جنوبی، کمپین میهن تجارتاتی این کشور را یک قدم به میهن تجارتات عمومی نزدیکتر می کند. میهن تجارتاتی که انتظار می رود یکی از طولانی ترین و پرهزینه ترین میهن تجارتات در تاریخ سیاسی آمریکا باشد.

میهن تجارتات مقدماتی ریاست جمهوری جمهوری خواهان در 24 فوریه در کارولینای جنوبی برگزار می شود و دونالد ترامپ به عنوان نامزد اصلی حزب جمهوری خواه در کنار نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد رقابت می کند.

بایدن امیدوار بود که رای کارولینای جنوبی به کاهش نگرانی‌ها در مورد انگیزه‌های دموکرات‌ها و به‌ویژه جایگاه او در میان رای‌دهندگان سیاه‌پوست کمک کند. در جریان این میهن تجارتات، بایدن توانست بیش از 95 درصد آرا را قاطعانه از آن خود کند.

پس از پیروزی بایدن در این ایالت، ستاد میهن تجارتاتی وی بیانیه ای منتشر کرد که در آن آمده بود: در سال 2020، این رای دهندگان کارولینای جنوبی بودند که ثابت کردند کارشناسان اشتباه می کنند و جان تازه ای به کمپین ما بخشیدند و ما را در مسیر پیروزی قرار دادند. او را برای ریاست جمهوری معرفی کردند. اکنون بار دیگر در سال 2024 مردم کارولینای جنوبی ما را در مسیر پیروزی ریاست جمهوری قرار دادند و شکی نیست که بار دیگر ترامپ را شکست خواهند داد.

این بیانیه در حالی بیان می شود که کمپین بایدن بیش از 400 هزار دلار برای تبلیغات در کارولینای جنوبی برای افزایش مشارکت هزینه کرد و کامالا هریس، معاون رئیس جمهور بایدن، پیش از میهن تجارتات مقدماتی بارها برای جذب رای دهندگان کمپین کرد. هواداران به کارولینای جنوبی سفر کرده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *