1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. بایدن: پوتین دیوانه است | سایت…

بایدن: پوتین دیوانه است | سایت میهن تجارت

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

فارس: جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در یک مراسم میهن تجارتاتی برای توصیف رئیس جمهور روسیه از واژه ای توهین آمیز استفاده کرد.

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در جریان جمع آوری کمک های مالی در سانفرانسیسکو، بار دیگر به همتای روس خود ولادیمیر پوتین توهین کرد و او را “دیوانه” خواند و گفت که “خطر جنگ هسته ای همیشه وجود دارد، درد وجود دارد، اما وجود دارد. یک تهدید است.” موجودی برای بشریت هنوز (تغییرات در) آب و هوا است.

این اولین بار نیست که بایدن از کلمات توهین آمیز علیه دیگران استفاده می کند. در ژانویه 2022، زمانی که فکر می کرد میکروفونش خاموش است، از همان توهین به خبرنگار فاکس نیوز در کاخ سفید استفاده کرد. زمانی که از مرگ الکسی ناوالنی حریف کرملین خبر دادند، بلافاصله گفت: ما دقیقا نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است، اما شکی نیست که مرگ ناوالنی نتیجه کار پوتین و اراذل اوست.

رئیس جمهور آمریکا پیشتر پوتین را جنایتکار و قصاب نامیده بود. اظهاراتی که در سرد شدن بیشتر روابط آمریکا و روسیه بی تاثیر نبوده است. بایدن روز سه‌شنبه گفت که ایالات متحده بسته بزرگ تحریم‌ها را علیه روسیه به دلیل مرگ ناوالنی و جنگ در اوکراین اعلام خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *