صدای پای لیگ 24 به گوش می رسد/ شروع دوباره هیجان فوتبال از 4 مرداد

به گزارش میهن تجارت، ضعف زیرساخت ها همواره یکی از مشکلاتی است که در فوتبال ایران دیده می شود و به همین دلیل مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از پایان لیگ بیست و سوم مدعی شد که فصل آینده فوتبال در کشور ما کیفیت زیرساخت ها به ویژه معرفی VAR را بهبود می بخشد. آغاز خواهد شد

در واقع از صحبت های رئیس فدراسیون فهمیده شد که لیگ بیست و چهارم با تعویق برگزار می شود اما تا این لحظه قرار است سوت فصل آینده فوتبال ایران از 25 ممکن است مرداد شنیده شود.

این در حالی است که پس از پایان لیگ بیست و دوم و سقوط تیم های پیکان و صنعت نفت آبادان به لیگ آزادگان، دو تیم خیبر خرم آباد و چادرملوی اردکان جواز صعود به لیگ برتر را پیدا کردند، اما به گفته داوود. رفعتی، این دو تیم به دلیل شرایط نامناسب ورزشگاه ها هستند. تیم های میزبان باید بازی های خود را در ورزشگاه دیگری انجام دهند.

همچنین برخی دیگر از ورزشگاه های لیگ برتری مانند سیروس تحیتران، غدیر اهواز و فولادشهر نیز شرایط نامناسبی برای برگزاری مسابقات دارند و باید قبل از شروع لیگ برتر شرایط مساعدی را فراهم کنند.

ناگفته نماند که ورزشگاه پاس قوامین همچنین به دلیل نداشتن زیرساخت های مناسب برای میزبانی از هواداران در فصل آینده از لیست ورزشگاه های ایران حذف شده است.

نکته جالب توجه این است که تمامی ارکان فدراسیون تاکید ویژه ای بر استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی در بازی های لیگ برتر دارند و به نظر می رسد از فصل آینده پشیمانی استفاده از VAR برای هواداران فوتبال به پایان برسد.

بنابراین، لیگ بیستو چهارمی با استفاده از دستگاه VAR شرایط نسبتا مطلوب ورزشگاه ها در زمان مقرر برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *